«Кіно – Доміно» – перший кінотеатр у м.Костопіль, в якому встановлено цифрове обладнання: програвач і цифровий кінопроектор, відповідають вимогам DCI.

Проектор:

NEC Модель NC900C забезпечує кінематографічну якість зображення рівня 2К DCI. Завдяки новому чіпу-S2K. Даний проектор є представником високого класу.
Пристрій підтримує роздільну здатність 2048х1080 пікселів і рівень контрастності 1600:1. Новинка працює на системі подвійних ламп, кожна з яких має потужність 350 Вт Для поліпшення якості зображення використовується технологія з високою частотою кадрів.

Звук:

Цифровий звуковий Кінопроцессор Dolby 750. Кінотеатр оснащений сучасною звуковою системою 7.1. Дану звукову систему відрізняє висока розбірливість, чітка артикуляція і потужний бас. У самих яскравих моментах екшн-фільмів відвідувачі зможуть не лише почути, а й відчути звук всім своїм тілом.

Окуляри:

XpanD X103 – затворний метод розділення зображень для лівого і правого ока. В активних окулярах змонтовані РК-затвори, які синхронно з проектором по черзі закриваються, дозволяючи кожному оку бачити тільки своє зображення. Сигнал синхронізації передається на окуляри з використанням інфрачервоного випромінювання.

Крісла:

У кінозалі встановленні зручні ергономічні крісла з підставкою під напої, великий екран розміром 8х4 метри. В результаті маємо можливість показувати фільми в новітньому цифровому форматі DCI, з роздільною здатністю 2048х1080, в найкращому (без
перебільшень якості) дарувати жителям міста позитивні емоції і демонструвати світові прем’єри і просто насолоджуватися новими світовими прем’єрами в нашому кінозалі.