“KinoDomino” – перший кінотеатр у м. Костопіль в якому встановлено цифрове обладнання, яке відповідає вимогам DCI

Проектор:
NEC Модель NC1000C забезпечує кінематографічну якість зображення рівня 2K DCI. Пристрій підтримує роздільну здатність 2048×1080 пікселів і рівень контрастності 1600:1. Проектор працює на системі подвійних ламп, кожна з яких має потужність 400 Вт. Для поліпшення якості використовується технологія HFR з високою частотою кадрів.

Звук:
Цифровий звуковий кінопроцесор Dolby 750. Кінотеатр оснащений сучасною звуковою системою 7.1. Дану звукову систему відрізняе висока розбірливість, чітка артикуляція та потужний бас. У самих яскравих моментах екшн-фільмів відвідувачі зможуть не лише почути, а й відчути звук всім своїм тілом.

Срібний екран: Harkness Screen – провідна у світі компанія, що спеціалізується на виробництві 2D та 3D-єкранних технологій. Harkness вважається преміальним виробником 2D та 3D-екранів для тих, хто прагне демонструвати контент у найкращій якості.

Персональні 3D окуляри: Для фільмів у 3D форміті потрібні персональні окуляри. Вони в індивідуальній упаковці. І ними ніхто до тебе не користувався, а ще окуляри багаторазові, тому щоразу купувати нові непотрібно – використовуйте їх повторно.

В результаті маємо можливість показувати фільми в новітньому цифровому форматі DCI з роздільною здатністю 2048х1080, в найкращій (без перебільшення якості) дарувати глядачам позитивні емоції і демонструвати світові кінопрем’єри.