ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ:

У випадку оголошення повітряної тривоги кінотеатр зупиняє поточні сеанси та проводить евакуацію гостей та працівників з кінотеатру до найближчого укриття.

Якщо повітряна тривога триватиме менше 20 хвилин – сеанс буде відновлено. У випадку, якщо повітряна тривога триватиме більше 20 хвилин – сеанс відновленню не підлягає.

Обміняти квитки придбані офлайн, можливо на касі кінотеатру відразу після завершення повітряної тривоги або впродовж 14 днів.

Квитки куплені онлайн можна повернути наступним чином:  у разі доступності автоматичного повернення, вам буде відображена кнопка “Повернути квитки” на вкладці Мої квитки.
При натисканні цієї кнопки буде ініційовано повернення квитків і грошей в автоматичному режимі, в результаті чого вам відобразиться повідомлення про статус та успіх повернення.

Якщо автоматичний режим не досупний або ви бажаєте повернути частину куплених квитків, то вам слід відправити лист на адресу vozvrat@vkino.ua

В якому вказати:

 • назва кінотеатру і місто;
 • причину повернення;
 • номер замовлення;
 • ряд і місце, якщо це часткове повернення;
 • номера придбаних квитків (номер розташований під штрих-кодом);
 • останні 4 цифри платіжної картки, якою відбувалася оплата квитків.

Ви отримаєте підтвердження про повернення, коли він буде здійснений. Гроші будуть повернуті на вашу платіжну карту протягом від 1 до 10 робочих днів.

Послуги обміну електронного квитка на іншу дату, час або фільм немає. У разі необхідності, надішліть листа на повернення квитків і купите інші.

Оновлення розкладу сеансів відбувається щочетверга. Розклад на новий кінотиждень (четвер – середа) публікується на сайті кінотеатру щопонеділка.

Вікові обмеження встановлює Міністерство культури України. Вони позначені на фільмі рейтингом 0+/ 12+/ 16+/ 18+. Глядачі, які не досягли відповідного віку, можуть відвідати сеанс 16+ та 18+ виключно у супроводі батьків/офіційних опікунів дитини. Діти до 14 років мають знаходитись на території кінотеатру у супроводі дорослих.

Якщо ти не знайшов фільм в кіноафіші на сайті чи в додатку, скоріше за все, його прокат не затверджено для показу.

Для перегляду фільму в 3D потрібно взяти свої або придбати особисті 3D-окуляри. Вони продаються в касі кінотеатру разом з квитками. Вартість окулярів – 30 грн. Окуляри залишаться у тебе, тому їх можна буде використовувати і для наступних візитів. Є два розміри персональних 3D-окулярів: дорослі та дитячі. 

Також в продажу є VIP-окуляри, вартість – 100 грн.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ:

Акція діє щосереди та передбачає собою спеціальну ціну на квитки у кіно 90 грн. (крім святкових днів та фільмів знижка на які заборонена дистрибютором). Термін дії акції до 31 грудня 2024 року.

КУПІВЛЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ:

Ви можете придбати квиток у касi кінотеатру “Kino-Domino” або купити online, для цього достатньо перейти на головну сторiнку сайту обрати фiльм та натиснути на кнопку “купити квиток” або через мобільний додаток Vkino. 

Послуга бронювання квитків доступна за телефоном 099-013-23-18 або 097-102-75-35. Заброньовані квитки потрібно викупити на касі кінотеатру за 30 хвилин до початку сеансу. Якщо квитки не були викуплені за 30 хв. до початку сеансу, бронь автоматично анулюється.

УВАГА! КВИТКИ МОЖЛИВО ПОВЕРНУТИ НЕ ПІЗНІШЕ, НІЖ ЗА ГОДИНУ ДО ПОЧАТКУ СЕАНСУ.

При купівлі квитків за готівку – кошти повертаються, для цього потрібно звернутись на касу кінотеатру або до адміністратора. При оплаті квитків банківською карткою – кошти повертаються на картку, з якої здійснювалася оплата.

Якщо Ви прийняли рішення з якоїсь причини повернути квитки, просимо Вас звернутися в касу не пізніше як за годину до початку сеансу, щоб інші відвідувачі могли скористатися цими місцями і відвідати кіносеанс.

Для здійснення повернення коштів в касі необхідно надати: квитки, чек і паспорт (водійські права).

У разі доступності автоматичного повернення, вам буде відображена кнопка “Повернути квитки” на вкладці Мої квитки.
При натисканні цієї кнопки буде ініційовано повернення квитків і грошей в автоматичному режимі, в результаті чого вам відобразиться повідомлення про статус та успіх повернення.

Якщо автоматичний режим не досуп або ви бажаєте повернути частину куплених квитків, то вам слід відправити лист на адресу vozvrat@vkino.ua

В якому вказати:

 • назва кінотеатру і місто;
 • причину повернення;
 • номер замовлення;
 • ряд і місце, якщо це часткове повернення;
 • номера придбаних квитків (номер розташований під штрих-кодом);
 • останні 4 цифри платіжної картки, якою відбувалася оплата квитків.

Ви отримаєте підтвердження про повернення, коли він буде здійснений. Гроші будуть повернуті на вашу платіжну карту протягом від 1 до 10 робочих днів.

Послуги обміну електронного квитка на іншу дату, час або фільм немає. У разі необхідності, надішліть листа на повернення квитків і купите інші.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ КІНОТЕАТРУ:

1.1. Каса кінотеатру починає роботу за 10 хвилин до початку першого сеансу.*

1.2. Продані квитки в касі підлягають поверненню або обміну в касі кінотеатру.

1.3. Для оформлення повернення квитків, придбаних онлайн, необхiдно перейти на ресурс vkino.ua та перейти у роздiл допомога.

1.4. Продані квитки підлягають поверненню тільки у наступних випадках: відміни сеансу (форс-мажор), ненадання інформації про вікові обмеження на перегляд фільму, заміни фільму. При цьому, якщо Відвідувач прийняв рішення з якоїсь причини повернути квитки, рекомендуємо Відвідувачу звернутися в касу не пізніше як за 1 годину до початку сеансу, щоб інші Відвідувачі могли скористатися цими місцями і відвідати кіносеанс.

1.5. Обмін квитка на наступний сеанс здійснюється за наявності придбаного квитка на попереднiй сеанс в межах вартості квитка.

1.6. У разі запізнення Відвідувача на сеанс, неприбуття на кіносеанс, відмови Відвідувача від перегляду фільму після початку кінофільму квитки на цей сеанс не підлягають обміну або поверненню до каси.

1.7. Фільми, що демонструються у різних форматах позначаються наступними значками: 2D, 3D.

2.1. Відвідувачі допускаються в кінозал адміністраторами кінотеатру за 5 хвилин до початку сеансу тільки за наявності придбаного квитка та незчитаного QR-коду (не погашеного). Скануванню підлягають квитки у паперовому (друкованому) або електронному вигляді.

2.2. Відвідувачі повинні зберігати квитки (електронні/паперові) для контролю до кінця сеансу. Кінотеатр не зобов’язаний допускати Відвідувача на сеанс у випадку втрати квитка.

2.3. Відвідувач має можливість придбати квиток протягом 20 хвилин після початку сеансу та пройти до кінозалу протягом 30 хвилин після початку сеансу за наявності придбаного квитка на сеанс та незчитаного QR-коду.

2.4. Адміністрація кінотеатру має право, для здійснення додаткового контролю, вимагати у Відвідувача пред’явити квиток під час сеансу.

2.5. У разі виходу Відвідувача із кінозалу під час сеансу, адміністратор має право перевірити його квиток при поверненні до кінозалу, у разі відсутності має право не допускати у кінозал.

2.6. Квиток вважається не дійсним при відсутності QR-коду.

2.7. Займати місця в залі необхідно згідно нумерації ряду і місця, зазначених у квитку.

2.8. У залі заборонено пересідати на інші місця під час сеансу.

2.9. У кінозалах кінотеатру категорично забороняється проводити фото- і відеозйомку, користуватися будь-якою записуючою апаратурою згідно Закону України «Про державну підтримку кінематографії України», Закону України «Про авторське право і суміжні права», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України.

2.10. Перебуваючи у кінозалі, рекомендовано переводити мобільні телефони у беззвучний режим, щоб не заважати іншим Відвідувачам.

2.11. Категорія осіб, затверджених адміністрацією, має можливість придбати квитки зі знижкою/за зниженою ціною (при наявності відповідних документів).

3.1. Знаходження на території кінотеатру осіб, що мають ознаки алкогольного і наркотичного сп’яніння.

3.2. Проносити до кінотеатру вогнепальну, газову та/або холодну зброю, спеціальні засоби, вибухові пристрої і піротехніку, газові балончики і пневматичну зброю. Виключення складають працівники провоохоронних органів Збройних Сил України та Національної Гвардії України, які мають табельну зброю та відвідують кінотеатр з метою виконання службових обов’язків.

3.3. Згідно Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», забороняється палити у кінозалі та на території кінотеатру, крім спеціально відведених для паління місць на території торгово-розважального центру (далі – ТРЦ).

3.4. Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жувальні гумки, серветки тощо).

3.5. Знаходитись на території кінотеатру з тваринами.

3.7. Нецензурно лаятися, грати в азартні ігри, агресивно поводитися, порушувати тишу, використовувати предмети, що створюють шумовий ефект та заважають відпочинку інших Відвідувачів кінотеатру. Працівники кінотеатру мають право самостійно із залученням представників служби охорони вивести правопорушників із кінозалу або кінотеатру, а також викликати поліцію для усунення правопорушення. У такому разі кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість придбаного Відвідувачем квитка.

3.8. Створювати перешкоди у роботі працівникам кінотеатру, входити до службових та технічних приміщень.

3.9. Проносити до кінозалу великогабаритні речі. У випадку наявності у Відвідувача великої сумки чи пакету, працівники кінотеатру з метою безпеки мають право вимагати залишити сумки чи пакет у камері схову.

3.10. Згідно з постановою КМУ “Про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів” №1315 від 17.08.1998р. визначені такі індекси глядацької аудиторії:
«12+» — індекс, що встановлюється для фільмів, перегляд яких можливий дітьми від 12 років тільки у присутності батьків у зв’язку з тим, що такі фільми можуть містити деякі сцени, які батьки вважатимуть неприйнятними для самостійного перегляду дітей.
«16+» —  індекс, що встановлюється для фільмів, перегляд яких забороняється особам віком до 16 років.

«18+» — індекс, що встановлюється для фільмів, перегляд яких забороняється особам віком до 18 років.

3.11. Проносити до кінозалу їжу типу: fast food, піца, японська їжа, кулінарія супермаркетів і т.п. та міцні алкогольні напої.

3.12. Відвідувати кінотеатр у робочій формі та/або брудному одязі.

4.1. Відвідувачі кінотеатру зобов’язані дбайливо ставитись до майна кінотеатру, не допускати його ушкодження та знищення, у тому числі не робити надписів на майні кінотеатру. У разі нанесення збитків майну кінотеатру, Відвідувач відшкодовує суму збитків у повному обсязі.

4.2. Відвідувач, придбавши квиток на сеанс у форматі 3D, отримує окуляри 3D*** пiсля купiвлi на касi кiнотеатру.

4.3. У разі знаходження Відвідувачами кінотеатру підозрілого предмету (сумка, згорток, пакет, пакунок, валіза тощо) на території кінотеатру, останні повинні негайно повідомити про таку знахідку адміністрацію або охорону кінотеатру.

5.1. Купуючи квиток на перегляд фільму, Відвідувач підтверджує, що він ознайомлений з Правилами роботи кінотеатру та інформацією про фільм.

5.2. Кінотеатр згідно ЗУ «Про рекламу» має право демонструвати рекламу перед початком фільму.

5.3. Відвідування кіносеансів дітям до 3 років може бути безкоштовним, якщо дитина не займає додаткового крісла в кінозалі.

5.4. Адміністрація кінотеатру «Kino-Domino» не несе відповідальності за можливий дискомфорт для очей під час перегляду сеансу в 3D-форматі. Якщо у Відвідувача є проблеми із зором, йому необхідно отримати консультацію у лікаря, перш ніж відвідувати кіносеанс.

5.5. Якщо Відвідувач користується окулярами, то 3D-окуляри рекомендуємо одягати поверх на окуляри з діоптріями.

5.6. 3D-окуляри можуть бути використані лише для перегляду 3D-фільмів в 3D-кінозалі.

5.7. Відвідувачі кінотеатру перед придбанням квитка на перегляд фільму, зобов’язані ознайомитись з інформацією про фільм та рекомендаціями щодо вікових обмежень глядацької аудиторії. У випадку недотримання Відвідувачами кінотеатру рекомендацій за віковими обмеженнями, кінотеатр не несе будь-якої відповідальності і вся відповідальність покладається на батьків або осіб, що їх замінюють.